İÇ MEKAN LED EKRAN


İÇ MEKAN LED EKRAN

İÇ MEKAN LED EKRAN

Led ekran, görselliği ön plana çıkarmak için  en kullanışlı ve başarılı örneklerden bir tanesidir. En küçük ebat olarak 1 m² ekrandan başlayıp dilediğiniz uzunlukta devasa ekranlar elde edilebilir. Dış mekan led ekranlar göz önüne alındığında; parlaklık ve sert hava koşullara dayanıklılık ön planda iken, iç mekan led ekran tarafında, ekran piksel yoğunluğu ve dış mekana kıyasla daha az parlaklık öne çıkar. Indoor led ekran olarak da adlandırılabilen iç mekan led ekranlar, özellikle sunum yapmak için kongre salonlarında, moda defilelerinde, toplantı salonlarında, televizyon programlarında, resim sergilerinde, hava alanlarında; bilgi aktarmak, reklam tanıtımı yapmak gibi amaçlarla yoğun bir şekilde kullanılır.

İç Mekan sistemleri üstün düzeyde kaliteli  görüntü veren bütünleşik bir yapıdadır. İç mekan led ürünlerimiz yüksek kaliteliyi sağlayıp aynı zamanda düşük enerji tüketmektedir.

İstenen ölçülerdeki iç mekan led ekranlar, profesyonel personelimiz tarafından üretilmekte ve kurulumdan sonra sağlanan teknik destekle; müşterilerimizin her zaman için memnuniyetini garanti altına almaktayız.